Dropshipping

Máte menší či střední e-shop nebo chcete své podnikání řešit z pohodlí domova? Ideální varianta, jak si nelámat hlavu se sklady zboží, je dropshipping. Tato prodejní metoda spočívá v tom, že prodáváte produkty, které nemáte skladem a kupujete zboží až ve chvíli, kdy na něj máte objednávku od Vašeho zákazníka - šetříte za pronájem skladu, nemáte vázané finance ve zboží a můžete se tak soustředit pouze na svůj e-shop, jeho fungování a rozvoj. Nemusíte dokonce ani balit balíčky, stačí jen přes Váš e-shop prodat naše zboží a zbytek je již na nás. Díky dropshippingu je vyřízení objednávky rychlé, není zde žádné přeposílání mezi velkoobchodem a Vámi. Jednoduše, rychle a efektivně. 

                                                                                                    

Dropshipping v několika základních krocích:

1. Prezentujete naše zboží na svém e-shopu. 

2. Obdržíte objednávku na naše zboží od svého zákazníka.

3. Zašlete nám objednávku včetně přepravního štítku pro odeslání zboží k Vašemu zákazníkovi. Štítek musí být ve formátu 1/4 A4.

4. Každý pracovní den u nás sváží balíčky následující kurýři - PPL, Česká pošta a Zásilkovna. Pokud byste chtěli poslat balíček přes jinou přepravní službu, nezapomeňte objednat svoz Vašeho balíčku na naší adrese. 

5. Balení zboží provádíme do neoznačených kartonových krabic nebo bublinkových obálek. Do balíčku můžeme přidat dokumenty, které nám zašlete spolu s objednávkou a jsou určeny pro Vašeho zákazníka, např. faktura, odstoupení od smlouvy, propagační materiály atd. Balíček můžeme označit Vaší lepicí páskou, nálepkou nebo jiným marketingovým materiálem dle individuální domluvy.  

6. U nás nachystáme balíček, nalepíme Váš přepravní štítek a balíček pod Vaším jménem předáme přepravci. Zákazník tak vidí, že jste mu odeslali balíček a neustále komunikuje s Vámi. My za Vás provedeme pouze fyzickou práci, ale do komunikace s Vaším zákazníkem nevstupujeme. 

7. Vaši fakturu zašlete svému zákazníkovi e-mailem nebo ji pošlete nám spolu s objednávkou a my ji vytiskneme a přiložíme do balíčku. 

8. Naši fakturu Vám odešleme e-mailem nebo ji naleznete ve Vašem klientském účtu. 

9. Váš spokojený zákazník napíše kladné hodnocení na Váš e-shop. 

10. Vy, náš spokojený zákazník, se vrátíte k nám pro další objednávky.   

                                                                        

Není na co čekat, zaregistrujte se a začněte nabízet zboží, které se prodává takřka samo.